dermapen białołękaDermapen to nowoczesna technologia, przy pomocy której można efektywnie poprawić kondycję i wygląd skóry na całym ciele. Największą zaletą zabiegu jest precyzja, z jaką kosmetolog oddziałuje na skórę. To pozwala na oddziaływanie punktowe, jak i opracowanie całej partii ciała.

Na czym polega zabieg dermapen?

Zabieg polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry. To pobudza regenerację włókien kolagenowych i elastyny. Zazwyczaj urządzenie wyposażone jest w 12 cienkich mikroigieł, które w ciągu sekundy nakłuwają skórę około 20 razy. Specjalista nie tylko wybiera miejsce nakłuć, ale również ich głębokość. Dodatkowo w trakcie zabiegu dermapen pod skórę wprowadza się specjalnie dobrane substancje odżywcze. Dzięki temu zabieg jest bardzo skuteczny, a poddanie się mu przynosi liczne korzyści. Skóra staje się odżywiona, nawilżona oraz zdrowsza.

Efekty zabiegu dermapen 

Dermapen jest zabiegiem przynoszącym bardzo widoczne efekty. Ujędrnia skórę i spłyca zmarszczki. Dlatego procedurze bardzo chętnie poddają się osoby, którym zależy na odmłodzeniu wyglądu skóry oraz poprawie jej kondycji. Dermapen redukuje również przebarwienia na skórze oraz cienie pod oczami. Dzięki temu wyglądamy na bardziej wypoczętych i pełnych energii. Zabieg rekomendowany jest również w przypadku blizn potrądzikowych – spłyca je i reguluje koloryt.

Zabieg dermapen wykonuje się w seriach. Efekty, jakie uzyskuje się po zakończonej serii zabiegów to przede wszystkim znaczne zmniejszenie widoczności niedoskonałości skórnych. Ważnym czynnikiem jest odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu. Zaleca się jej regularne i głębokie nawilżenie oraz unikanie długiego i intensywnego przebywania na słońcu zaraz po zabiegu.

Dermapen – Białołęka, Warszawa

Osoby zainteresowane poprawą kondycji skóry przy pomocy technologii Dermapen zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Działające na terenie dzielnicy Białołęka Centrum Urody Walewska to miejsce, w którym w sposób profesjonalny dbamy o piękno i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości aparatury i preparatów, co przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo realizowanych zabiegów.

Zastanawiasz się czy dermapen to zabieg dla Ciebie? Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby umówimy diagnostykę kosmetyczną lub konsultację kosmetologiczną. To pomoże nam w profesjonalnej ocenie stanu i potrzeb Twojej skóry i doborze najbardziej optymalnej procedury jej rewitalizacji i regeneracji.