lipoliza warszawaLipoliza jest bezinwazyjnym, nieoperacyjnym zabiegiem medycyny estetycznej. Jej celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Lipoliza oferuje szerokie możliwości modelowania sylwetki oraz korygowania innych niedoskonałości. Bardzo dobrze sprawdza się w walce z cellulitem. Początkowo lipoliza była postrzegana jako alternatywa dla liposukcji. Z czasem okazało się, że zabieg pozwala skutecznie pozbyć się takich mankamentów urody, jak podwójny podbródek czy worki pod oczami. Te odkrycia zrewolucjonizowały nasze myślenie o lipolizie i znacząco rozszerzyły zakres zastosowania zabiegów u pacjentów korzystających z możliwości medycyny estetycznej.

Na czym polega lipoliza?

Mówiąc najprościej, lipoliza to proces rozpadu komórek tłuszczowych w organizmie. Zabieg lipolizy ma na celu doprowadzenie do kontrolowanego rozpadu i eliminacji komórek tłuszczowych z wybranych partii ciała. Za degradację komórek tłuszczowych odpowiada wprowadzany do organizmu roztwór fosfatydylochiny. Miejscowe strzyknięcie preparatu umożliwia rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Efekt nie jest widoczny od razu. Rozpad tkanki tłuszczowej wymaga czasu. Jednak za wyborem procedury przemawia jej bezinwazyjny charakter, dzięki czemu po zabiegu możemy praktycznie od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, także uprawiania sportu.

Najlepsze efekty lipoliza przynosi u osób, które mają normalną wagę, przestrzegają diety i uprawiają sport, jednak mają problem z pozbyciem się uporczywego nadmiaru tłuszczu w jakiejś partii ciała. Efekty są widoczne już po kilku zabiegach. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt często wystarczy od 2 do 4 zabiegów.

Jakie partie ciała można poddać lipolizie?

Najczęściej zabieg przeprowadza się w obrębie brzucha, ud, tzw. boczków, pośladów oraz ramion. Rośnie również zastosowanie lipolizy w obrębie twarzy. Lipoliza jest wykorzystywana do korygowania podbródka i eliminowania worków pod oczami.

Lipoliza – Białołęka, Warszawa

Osoby zainteresowane skorzystaniem z właściwości zabiegów lipolizy zachęcamy do umówienia dogodnego terminu wizyty w Centrum Urody Walewska. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury i preparatów renomowanych marek, co przekłada się na bezpieczeństwo i wysoką skuteczność zabiegów.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu świadomej decyzji o rozpoczęciu terapii lub znalezieniu bardziej korzystnego dla Ciebie zabiegu.